Trápíte se při řízení své firmy, svého podnikání? Plavte při řízení firmy jako ryba ve vodě 😉

Ve spolupráci s paní Ing. Michaelou Tréglovou, specialistkou a konzultantkou efektivity a zjednodušování práce podnikatelům, jsme pro vás připravili Caflou akademii II - kontrolujte své podnikání. Cílem akademie je šetřit váš čas a naučit vás používat postupy a nástroje, které usnadní a zefektivní vaše podnikání už navždy. 

🎓 Caflou akademii přináší CAFLOU® - český manažerský systém, se kterým řídíte výkon a ekonomiku své firmy a týmu, 100% digitálně, i na dálku.

️🌎 Série rad a tipů pro řízení firem a týmů na dálku - Jak řídit firmu a tým na dálku

🌐 Jak řídit firmu a tým na dálku? Tipy pro remote management

článek ze série Jak řídit firmu a tým na dálku 21. 04. 2020 09:47

Jaké výhody má práce na dálku pro firmy? Jaké jsou hlavní zásady? A jaké jsou bariéry a obavy z "remote módu"? Zjistěte, jak efektivně řídit firmu nebo tým na dálku.

Pokračovat

⚗️ 1. Procesní řízení? Žádná atomová věda!

18. 06. 2019 14:01

Procesní řízení… Zní to strašně odborně. Nebo odporně? Ve skutečnosti jsou procesy všude kolem nás, všichni je nějak řídíme. A nepotřebujeme na to doktorát. Často stačí i základka nebo prostý selský rozum.

Pokračovat

⌛ 2. Šetřete svůj čas, peníze i energii

16. 10. 2019 14:01

Stačí řídit procesy va vašem podnikání! Ve spolupráci s www.iPodnikatel.cz a jejich e-magazínem STARTINGUP jsme připravili další článek na téma procesy / kontrola podnikání.

Pokračovat

🤝 3. Pečujte dobře o své kontakty

25. 10. 2019 14:01

Kontakty jsou bez nadsázky jeden z nejcennějších pokladů, které ve firmě máte. Zaslouží si excelentní péči. Dáváte jim ji?

Pokračovat

🕵️ 4. Jak na procesní audit, aby vám procesy stále dobře sloužily

23. 12. 2019 16:01

Čas od času je dobré zrevidovat existující procesy a aktualizovat je s ohledem na změny, kterými vaše firma v předchozím období prošla.

Pokračovat

💑 5. Nerozlučná dvojice: funkční procesy a efektivní komunikace

6. 2. 2020 16:01

Komunikace je základem lidské interakce. Dobře nastavená komunikace v týmu spolu s funkčními procesy vám může významně pomoci, abyste pracovali transparentně, efektivněji a neplýtvali svým časem ani energií.

Pokračovat

🎓 CAFLOU® školení, webináře, workshopy

Vyberte si z našich vzdělávacích akcí jako jsou školení a workshopy nebo online webináře. Můžete se naučit řídit a plánovat cash flow, definovat a optimalizovat procesy a nebo se prostě naučit efektivněji pracovat s CAFLOU®.

Pokračovat

Plavete v cash flow? Pak si pročtěte naše články v CAFLOU® akademii I - kontrolujte své cash flow