Jak Caflou posouvá podnikatele dál? (recenze zákazníků)

Tomáš Kocifaj

Caflou využíváme denně. Řídíme jeho pomocí náklady, výnosy, a sledujeme finanční zdraví své firmy. Díky Caflou dopodrobna známe veškeré toky firemních peněz a umíme předpovídat jejich budoucí vývoj. Velmi dobře jej také používáme ke snižování nákladů. Díky Caflou víme, kdy je vhodné peníze držet ve firmě a kdy je ideální čas na investice do dalšího rozvoje.

Tomáš Kocifaj
Projektový manažer, Brilo Team s.r.o., https://www.brilo.cz/

Nerad obtěžuji, ale rád bych se s Vámi podělil o první emoce z používání Caflou. Pozitivní emoce! Vlastně jen a jen pozitivní emoce! Ještě jednou velké díky za tento úžasný intuitivní nástroj! S kolegou jsme v něm začali pracovat na plné obrátky prakticky ze dne na den a vše je fantasticky praktické, přehledné a naprosto logické. Ze dne na den máme krásně organizované projekty, s nimi svázanou komunikaci, přehled o financích, přehled o úkolech … Vlastně oba kroutíme hlavami, jak jsme bez něčeho takového mohli dosud existovat! Zkrátka, už nyní víme, že jsme udělali krok správným směrem v našem startup projektu, a Caflou nám velice pomůže v rozjezdu. Máme za sebou pokusy s CRM MS Dynamics (výborná platforma, ale pro nás „zatím“ kulometem na vrabce), s LCRM (nedodělané a neintuitivní) a Raynet (velké PR, ale „skutek utekl“). Celou dobu jsme hledali Caflou!

Jiří Hlavatý
Jednatel Objednat.Online

Všechno se může zlepšovat. I lidé se mohou posouvat. A právě v tom vidím ohromnou sílu Caflou. Posouváte mě osobně. Moji firmu, můj náhled na podnikání. Jak bych se já měl starat o své klienty. Připomínat se, ptát se, navrhovat a doporučovat řešení, které klient ještě ani nevidí. Moc Vám za to děkuji. Slovy klasika "Vím že nic nevím". Krásný víkend a mnoho zdaru v tomhle skvělém projektu. Honza

Jan Malý
Jednatel, eALARM s.r.o., https://www.ealarm.eu/

Jasny reporting lavou zadnou. Aplikace je super. Prehladna, uzivatelsky jednoducha, intuitivna, no najviac ocenujem osobny pristup (rychly, efektivny, ochotny support) a tiez rozvoj samotneho softwaru. Velka snaha vychytat aj najmensie chybycky a potencial stat sa mozno globalnym lidrom v odbore. PS: Pan Petr je borec.

Samuel Sato
Šéf at Teesys, s.r.o., https://teesys.com/

Již delší dobu hledám podobnou aplikaci té vaší, která by spojovala organizaci práce a srozumitelně podanou ekonomiku. Nyní, když jsem objevil Caflou, jsem si ho zamiloval. Celkově je váš koncept perfektní a je to něco, co tu opravdu chybělo. Jsem nadmíru spokojený, až nadšený přehledností, jednoduchostí a informační hodnotou, kterou mi Caflou přináší.

Ulehčuje mi práci 😉

Jaroslav Šrámek
design69.cz, marketing

Děkuji za Caflou, je to skvělý nástroj a těším se na jeho další vývoj. 

Caflou jsem zkusil, a po měsíci už má permanentní místo v liště mého prohlížeče. Pomohlo mi odhalit problémy, které jsem dřív neviděl a zlepšuje i focus na daný úkol.

Lukáš Hájek
lookweb.cz, marketing

Caflou mi pomohlo jasně definovat náklady, subdodávky, termíny a celkově zvýšilo efektivitu práce.

Ing. Aleš Dubský
statik / projektant

Caflou jsem začal využívat pro jeho přehlednost a vše pěkně pohromadě. Teprve se systém učím používat, ale vypadá to na velmi povedený nástroj, který mi ušetří spoustu času a starostí.

Při dlouhodobějších projektech jsme schopni jednoduše dohledat veškeré úkony, které je potřeba klientovi vyúčtovat. V minulosti díky délce projektů docházelo k nesrovnalostem a zapomínání na skutečnosti, které je potřeba při fakturaci zohlednit. To se teď díky Caflou nemůže stát. Při naší práci využíváme práci home office a není lehčí cesty jak tuto práci organizovat než použití Caflou. Vše je přehledné a online pro všechny zůčastněné zaměstnance, ať jsou kdekoliv.

Karel Salay
salay.cz, reklamní agentura

Mně Caflou pomohlo udělat si pořádek v úkolech a tím i v hlavě... A taky se připravit na příchod nových členů týmu! 👍

Petr Picmaus
DE FACTO - RIPS, s.r.o. , stavebnictví

Caflou hodnotím velice dobře, uživatelské rozhraní je velice příjemné.

Pro mne jediná známá česká aplikace na výdaje firmy, a rozvržení času - plánování projektů.

Konečně mám lepší přehled o tom, co skutečně dělám a jestli se to finančně vyplatí. A díky cashflow jsem pochopil opravdu mnoho věcí, proč se dlouhodobě nedařilo zvýšit zisk. Je to prostě super věc! 🙂

Hledal jsme původně bezplatnou aplikaci na faktury. Ovšem když jsem zjistil, co vše Caflou umí tak, jen zírám 😀 Skvělá práce. Jsem naprosto nadšený a spokojený.

Caflou je pro mně osobně nejpovedenější verzí projektového řízení, co jsem měl možnost testovat tedy v rámci češtiny.

Caflou je fakt pecka. Používáme ve firmě JIRA a Basecamp a obě zmíněné jsou zbytečně složité, nepřehledné a drahé. Caflou se mi moc líbí!! Funguje přesně jak bych čekal.

Caflou vypadá jako přesně to, co jsem sháněl. Vyzkoušel jsem EasyTask (nefunkční kanon na vrabce), PrimaErp - ten zas umí pouze měřit. Asi 50 ToDo listů, ty ale nespolupracovali s projektovým řízením a byly nesmyslně placené. Poprvé za dlouhou dobu mám dojem, že by něco mohlo opravdu fungovat!

Problém současných projektových nástrojů je jejich přílišná nepřehlednost, komplikovanost a vysoká pořizovací cena za kterou dostanu spoustu v praxi nevyužitelných nástrojů. Velkou přednost Caflou ve srovnání s jinými systémy vidím v jeho jednoduchosti, přehlednosti, srozumitelnosti a intuitivním ovládání.Chci říct - budu mít raději stále aktuální ne tak podrobný přehled o stavu projektu než velmi detailní a komplexní správu projektů, které z časových důvodů a přílišné složitosti systému nikdo neaktualizuje. Takže za mě plusové body pro Caflou.

Proč jsem se rozhodl pro Caflou. V prvé radě to byl přístup, Vás pane Macku, kdy nebyl pro Vás nic problém a vše jste pro nás připravili tak, abychom mohli aktivně Váš systém využívat.

Čím více Caflou chápu, tím více jsem z něj nadšený. Je to jednoduchý systém, který zastane hodně práce.

Dovolim si soudit, ze appka vypada velmi dobre, jak po funkcni strance, tak po strance UX a nektere z Vasich featur by urcite meli mnohem vetsi konkurenti implementovat nebo se nad nimi aspon zamyslet 🙂

Nejdříve děkuji za realizaci a vývoj Caflou. Software aktuálně testuji a plánuji jeho využití do budoucna. Je úžasně přehledný a věřím, že mi skutečně pomůže udělat pořádek v projektech.

Caflou působí jako velmi dobře vymyšlený, jednoduchý, intuitivní.

Po prvním měsíci používání jsem si zaplatil plnou verzi a musím říci že Caflou je fakt super, tohle je přesně to, co jsem potřeboval

Caflou je návykové 😀, mohu rozdělovat úkoly v týmu, sledovat, oceňuji přehledy.

Mám pocit, že Caflou používám celou věčnost! Že Caflou se posouvá správným směrem, o tom není pochyb

S postupným přidáváním funkcí je i já postupně začínám využívat 😀. Takže za rozvoj děkuji a myslím si, že jde správným směrem.

Já jsem naprosto spokojen. Myslím si, že se Caflou správným směrem ozhodně vyvíjí.

Caflou je perfektní nástroj a po roce fungování už si nedokážu představit podnikání bez Caflou.

Martin Stanovský
Majitel, Stanovský consulting & marketing s.r.o.

Jsem z Caflou opravdu nadšený a vážím si možnosti mít ho k dispozici ke své práci...rozhodně si myslím, že Caflou jde správným směrem a moc držím palce v dalším posunu.

Kuba Salek
copywriter

Caflou sa mi zacina stale viac a viac pacit, dnes som si ho prepojil s uctom vo Fio banke, coz mi pride uplne super useful. Zas a znova skladam klobuk dole dobra praca! Mile rad doporucim dalsim ludom.

Jsem fakt nadšen, hlavně nám to konečně řeší i napojení na trackování času v reálném čase ke konkretním projektům...zatím jen tleskám !! 🙂


Lepší systém jsem snad nezažil a to jsem dělal obchod pro několik firem...je vidět, že nad tím přemýšlel někdo prakticky!

Caflou mi pomáhá držet si přehled o zakázkách, vyúčtování a rozdělení práce.

Vít Repka
visio-net.eu, marketing

Caflou je jediný dostupný český software pro opravdové řízení cashflow, sledování, plánování, modelování a předpovídání peněžních toků ve firmě nebo na projektech.

Pracuje se mi s Caflou velice dobře. Zkoušel jsem více nástrojů pro správu projektů (např. Easyproject, Freelo, Projektově), buď mi v nich něco chybělo nebo byly moc složité pro mojí činnost (projektování).

Váš produkt se naší společnosti velice zamlouvá a jsme s ním spokojeni. Produkt Caflou naše společnost využívá v každodenní práci a pomohl nám lépe koordinovat naší činnost.

Caflou má pro mě 3 stěžejní pilíře. 1) Opravdu poskytuje přesně to, co pro finanční a plánovací běh své malé firmy potřebuji. 2) Je to český produkt, rád podporuji české produkty. 3) Má skvělou podporu a žádná má otázka nezůstane bez rychlé odpovědi. I z toho důvodu ho doporučuji dále a pevně doufám, že vývoj poběží tak, jako doposud, protože už bez Caflou fungovat nechci.

Já jsem nadmíru spokojen.

Caflou mne posouvá dál.

Váš software se mi líbí moc. Moc mi pomáhá při evidenci práce. 

Oproti konkurenci máte vše hezky přehledné a jednoduché

Váš systém je už nyní téměř dokonalý, sjednotil mi téměř veškeré aktivity, které jsem dřív musel řešit přes několik programů, e-mail, diář a nespočet papírů a dokumentů.

Tomáš Dočkal
Krejčovství Dotchi Tomáše Dočkala

Už reference na vás byla pro váš přístup a vaši komunikaci. Líbí se mi také, že na Caflou stále pracujete. 

Celá aplikace je velmi zdařilá a jsem přesvědčený, že i celková politika produktu je dobře nastavena.

Děkujeme za aplikaci, hodně nám pomáhá!

Jsem s Caflou velmi spokojen, šetří mě to čas a mám nyní větší přehled. Jako plus vidím, že se můžu přihlásit odkudkoliv a vše rychle vyřídím. Dávám za 1.

Jsem rád, že se vývoj Caflou nezastavil a neustále zlepšujete služby.

Mám vše na jednom místě a nemusím se přihlašovat do více programů.

Máte SUPER podporu! Lidi nemají čas, chtějí věci řešit hned a ne čekat půl dne, než se jim někdo ozve.

Za nás to je Caflou velký přínos do firmy.

Stavíte výtečnou aplikaci, opravdu. Velmi se nám s kolegou líbí a po zkouškách několika obdobných platforem jsme zakotvili u vás.

Podle mě děláte fakt dobrou práci. Systém je super, jsem s ním dost spokojený a že uz jsem jich pár vyzkoušel. Řešíte důležité provozní věci, mně to dává hrozný smysl. Podle mě to navrhuje někdo, kdo rozumí businessu!

Potřebuji mít přehled o všech projektech, úkolech, platbách. To vše mít přehledně na jednom místě. Potřebovala jsem nutně něco jako Caflou a Caflou pro mě přišlo za pět minut dvanáct.

Oceňuji na Caflou rychlost, jednoduchost, přehlednost.

Co nejvíce oceňuji na Caflou? Jednoduchost, stabilitu, přístup odkudkoliv, poměrně dynamický rozvoj funkcí dle návrhu uživatelů, a samozřejmě i cenu. 

S Caflou jsem nadmíru spokojený. Asi bych nic neoceňoval, co se mi nejvíce líbí. Beru to jako jeden celek, který funguje velmi dobře.

Hledal jsem jednoduchou správu projektů včetně přehledu cashflow. A to jsem tu našel.

Oceňuji jednoduchou evidenci výkazů práce, měření času na projektu. Líbí se mi i věci, které jste dopracovali (změny ve vzhledu a ovládací prvky). Jsem spokojen a opravdu mi to hodně pomáhá. Jinak Vás doporučuji svým klientům, kteří mají stále nepořádek ve svých evidencích a zapomínají i fakturovat.

Jinak je systém super. Bez něj a ještě rezervačních systému bych už asi musel ustoupit konkurenčním, větším firmám.

Pracuje se mi s Caflou super, jsem spokojen, je to přehledné a rychlé.

Po dvoudnovom pouzivani mozem povedat, ze som si na system uz aj zvykol a je intuitivny.

Oceňuji přehlednost a uživatelskou přívětivost.

Jsem mile překvapen vyspělostí produktu. Oceňuji harmonické prostředí, dobře promyšlené a intuitivní ovládání, bohaté funkce. Každopádně jste odvedli kus dobré práce!

Píši vám, protože jsem rok vybíral něco, co by nám ve firmě pomohlo řídit práci, úkoly a projekty. Z Trella jsme byli nešťastní, Easy Project je strašně komplikovaný. Caflou se mi na první dobrou hodně líbí, je to přesně, co potřebujeme.

Jen jsem chtěl poděkovat za službu Caflou. Jako nově vzniklá firma jsme ji začali používat. Je to přesně nástroj, který nám může hodně pomoci. Již teď po přidání pár firem jsme díky Caflou získali naprostý přehled. Navíc je vše jednoduché a interaktivní. Takže za nás jednoznačné ano. Ať se daří! 

Na úvod by bylo asi dobré říct, že moje firma je velmi malá. V minulosti když jsem pracoval ve větších firmách jsme používali spousty super nástrojů, ale ty jsou pro mě teď moc robustní. Hledám tak nástroj na řízení mých obchodních aktivit a projektů. Mohu s klidným svědomím říct, že CAFLOU je zatím nejpovedenější věc na kterou jsem narazil. Ale Váš přístup bylo to co mě přesvědčilo, že jsem se právě zařadil mezi platící uživatele Vaší služby.

Díky za novou grafiku a ovládání. Je to vynikající. Všechny změny, které provádíte, považuji za vylepšení, mnohé za výrazné vylepšení. 

Jakekoliv dosavadni neduhy prebiji TOP support, vase obrovska pridana hodnota.

Jak fungujeme s Caflou? Caflou je srdcem naší denní práce.

Pomáhá mi lépe hlídat a hlavně plánovat cashflow. Myslím, že je to úžasný nástroj.

Caflou mi denně pomáhá k cíli.

Co je super: 1. všeobecný přehled, 2. zlepšení komunikace s kolegy, 2. plánování, 4. rychlá online podpora.

V jednoduchosti je síla tohoto systému.

Děkuji, že neustále inovujete. Díky vám máme konečně přehled - takže vámi propagované heslo "Podníkám a mám konečně přehled" je díky Caflou více než pravdivé.

Systém má logickou strukturu a funkce, které očekávám. Navíc rychlá zákaznická podpora.

Líbí se mi jednoduché a intiutivní prostředí.

Jeste bych rád řekl, že Caflou je opravdu perfektní aplikace a je asi 100x užitečnější pro finanční plánování než offline účetnictví Money S3.

Je to super a moderní, líbí se mi prostředí, aplikace je přehledná a intuitivní.

Posouváte Caflou správným směrem a je radost s ním pracovat.

Jsme s vaším systémem velmi spokojeni a všude chválíme. Jsme zatím ve firmě 3 a velmi nám to pomohlo práci evidovat a zjednodušit a přitom se v tom každý rychle zorientuje.

Caflou mě nadchlo svou univerzálností.

Děkujeme. 14 dní užívání Caflou a procesy ve firmě se zlepšují.

Caflou je bezkonkurenční nástroj, skvělá práce!

Caflou je super - dokázalo jednoduše uspokojit většinu mých administrativních potřeb najednou, takže nemusím kvůli tomu používat více systémů.

Dostupnost/rychlost pouziti, cena/vykon, potreba ridit projekty jinak, pristup "odkudkoliv" a pro "kohokoliv", prehlednost a jednoduchost platformy.

Jste zatím nejlepší appka pro práci s externisty, kterou jsem používal :-) Málokdo to bere v potaz.

Caflou je opravdu výborná aplikace. Co úplně nejvíc oceňuji, je fakt, že mě sledování cashflow, fakturace, vytváření nabídek a všechny podobné administrativní úkony poprvé za dobu, co podnikám, baví. Za to díky ;-)

Protože jsem v zásadě spokojen a fandím vám, tak jsem se rozhodl vám dát zpětnou vazbu. Caflou je asi nejlepší řešení ve své kategorii na našem trhu. Umí neskutečně moc věcí a je propracované.

Jsem z Caflou velmi nadšený a myslím, že se vám povedl skvělý produkt a za mě velmi dobrá práce.

Jsme s Caflou spokojeni, hlavně s jeho základní jednoduchou a celkem přímočarou stavbou na rozdíl od většiny výrazně složitějších systémů.

Super podpora, opravdu jsem se nesetkala s tím, aby vývojářský tým reagoval tak pohotově 👏

Dobry den, jen davam vedet, ze se mi vsechny importy povedlo provest :) funguje to skvele, hned jsem povysila na placeny tarif.

Systém je velmi slušně přehledný, naprosto dostačující a obsahuje vše, co k drobnému podnikání potřebuji. Vše pěkně na jednom místě :)

Dobry den, zatial sme nadseni z vasej aplikacie! To, ze to je lokalizovane a ako keby site na nasu potrebu + veci su premyslene a stale nieco nove clovek najde, co mu ulahci pracu a to len zaciname pouzivat :)

CAFLOU nám hodně pomáhá svou cloud-based platformou a pomalu se stává klíčovou aplikací. Užívá ji už 100% našich lidí.

Výborná podpora a přehledný systém.

Caflou je intuitivní, na některé věci, které mi nebyly jasné, jsem se zeptal v tomto helpdesku, a dostalo se mi odpovědi hned, takže super. Snažím se používat celý systém, jak řízení projektů a úkolů, tak propojenost do cashflow, a je to bez problémů, takže taky ok.

Díky za Caflou, denně pomáhá 🙂

Maximální spokojenost s Caflou...ulehčilo mi to hodně práce, i když využíváme jen CASHFLOW na evidenci transakcí, evidenci dokladů a pak posíláme na externí firmu hromadně a info pro managment pro plánování cash flow....fakt super aplikace...🙏

Díky moc Petře. Už nyní na Váš projekt pěju chválu kudy chodím. Manželka - účetní též - jsem schopen si sám vystavovat faktury :). Jsem nadšený.

Este raz vam chcem podakovat za vyborny program! Uz sirim jeho meno aj dalej a odporucil som ho par spokojnym zakaznikom.

Jako OSVČ v oblasti dronů Vaši aplikaci zatím nevyužívám v plné míře, ale především k práci s fakturami. Přesto musím uznat, že Caflou je přesně to, co jsem hledal a že neznám žádnou srovnatelnou platformu. Momentálně zakládám s.r.o. a těším se, že mi v budoucnu pomůžete s komplexním řízením firmy. Co oceňuji nejvíc je přehlednost, intuitivní ovládání, úžasný design a neustálé zlepšování. Držím Vám palce!

Doufám že s Caflou neskončíte. Nic lepšího není a nedovedu si bez něj práci představit. To by byl malér! (Poznámka z Caflou: "Neskončíme" 😎)

Nejvíce oceňuji jednoduchost, přehlednost a hlídání termínů. Jje to uživatelsky velmi příjemné.

Jsem rád, že jsem si Caflou vybral. Co asi úplně nejvíc oceňuji, je to, že všechno mám je na jednom místě.

Jen bych vám chtěl moc poděkovat. Caflou je přesně to, co jsem hledal a pro vedení mého podniku (Stolařství o 2 lidech, spoustě výdajů za materiál atd.) bude maximálně přínosné. Včera jsem se do něj přihlásil a prakticky teď ráno už bez něj nechci fungovat. Ušetřili jste mi s Caflou hodně nervů. Díky 👍

Více jak 4 roky hledám a testuji všemožná řešení česká i zahraniční, abych dokázal několik současných agend spojit do jednoho řešení. Váš systém Caflou se zdá jako perfektní a komplexní řešení, které přesně nabízí to, co manager malé/střední firmy potřebuje a konkurenci chybí.

Víte, funguje to. Moc Vám díky pane Macku. A upřímně mohu říct, že tak jako vy, mi ještě nikdo nikdy nikde nepomohl tak rychle vyřešit problém. A to už jsem psal několikrát.

Jsem nadšený z Caflou a to se probírám zatím jen firmami, cashflow a fakturací. Už budeme zasílat faktury jen z Caflou. Díky.

Ideální aplikace pro podnikání. Vše přehledně na jednom místě.

Caflou nám pomáhá už více než rok a to byla určitě dobrá volba. Postupně, jak rosteme, používáme další a další věci v Caflou a je to fajn.

Vaši aplikaci všude vychvaluji 😊 Velmi mi šetří čas a práce mě více baví 👍

Po asi deseti aplikacích na různé řízení projektů a přehledů jejich stavu, mě oslovila možnost propojení vzhledem ke cashflow. Tím se CAFLOU stává pro mě účinným nástrojem pro řízení firmy, projektů, jejich stavu a peněz. Jednoduše se dá plánovat a vidět jak jsme na ton s financemi na x měsíců dopředu a pak můžeme lépe stanovovat priority. Líbila se nám také možnost řízení kapacit pracovníků.

A mnohé další recenze a pochvaly

Capterra