Je Caflou to pravé pro vaši firmu? A proč nebo čím Caflou vyniká nad konkurenty? 

Caflou je komplexní all-in-one manažerský systém, který vám pomůže efektivně a úspěšně řídit celou firmu. A to jako téměř jediný systém na trhu také včetně její finanční stránky. 

Umožní vám získat plnou kontrolu nad chodem firmy, přehledně a účinně spravovat a plánovat práci, čas, řídit týmy, projekty i vztahy se zákazníky a efektivně komunikovat. Pracovat můžete odkudkoli a vše máte na jednom místě.

Caflou je ideální volbou pro menší a střední firmy, které hledají přehledný, jednoduchý a intuitivní systém s pokročilými funkcemi nejen v oblasti projektového řízení (v Caflou najdete Ganttův diagram, nástěnky Kanban, WBS nebo pravidelné se úkoly) a vztahů se zákazníky, ale i s přesahem do kompletního finančního řízení firmy i projektů. K dispozici máte i přehledné reporty.

Caflou vám jako jediné umožní přehledně hlídat veškeré příjmy a výdaje a sledovat a předvídat cash flow jak u projektů – a to včetně položkového rozpočtu nebo projektových sazeb –, tak i v celé firmě včetně firemních rozpočtů. Stejně tak můžete řídit ziskovost projektů nebo kontrolovat vytížení týmů i jejich produktivitu.

Finanční aktivity můžete v Caflou řídit na jednom místě od nabídek až po fakturaci, nepotřebujete žádné další nástroje. Díky perfektnímu propojení obchodních a finančních procesů, včetně napojení na všechny české i evropské banky, můžete jednoduše fakturovat přímo z projektu, nastavit automatické vytváření, odesílání faktur nebo využít robotické vytěžovaní faktur. Kromě toho Caflou nabízí i integraci s nejběžnějšími účetními programy. Veškeré finanční pohyby díky navázání na banku lze automaticky promítat do cash flow. Vy tak můžete okamžitě zkontrolovat aktuální stav cash flow a na základě toho efektivně plánovat.

Caflou nabízí nejlepší hodnotu za vaše peníze. Přesto, že mezi porovnávanými systémy patří k těm levnějším, funkce má velmi pokročilé a jejich rozsah pokrývá řízení celé firmy, takže už pravděpodobně nebudete potřebovat žádné další aplikace a nástroje. 

Caflou je nativně český systém a nabízí rychlou, odbornou a česky hovořící zákaznickou podporu.

Podívejte se, jak si Caflou vede ve srovnání s populárními systémy pro řízení firmy: 

Detailnější porovnání Caflou s jednotlivými systémy najdete zde:
Caflou vs. Asana 
Caflou vs. ClickUp
Caflou vs. Monday.com
Caflou vs. Wrike
Caflou vs. Raynet
Caflou vs. Freelo
Caflou vs.  Lamael