Trápíte se při řízení své firmy, svého podnikání? Plavte při řízení firmy jako ryba ve vodě 😉

Ve spolupráci s paní Ing. Michaelou Tréglovou, specialistkou a konzultantkou efektivity a zjednodušování práce podnikatelům, jsme pro vás připravili Caflou akademii II - kontrolujte své podnikání. Cílem akademie je šetřit váš čas a naučit vás používat postupy a nástroje, které usnadní a zefektivní vaše podnikání už navždy. 

🎓 Caflou akademii přináší CAFLOU® - český manažerský systém, se kterým řídíte výkon a ekonomiku své firmy a týmu, 100% digitálně, i na dálku.

️🌎 Série rad a tipů pro řízení firem a týmů na dálku - Jak řídit firmu a tým na dálku

️✔️ Série rad a tipů pro řízení projektů - Jak efektivně řídit projekty

🌐 Jak řídit firmu a tým na dálku? Tipy pro remote management

článek ze série Jak řídit firmu a tým na dálku 21. 04. 2020 09:47

Jaké výhody má práce na dálku pro firmy? Jaké jsou hlavní zásady? A jaké jsou bariéry a obavy z "remote módu"? Zjistěte, jak efektivně řídit firmu nebo tým na dálku.

Pokračovat

🤖 Automatizace procesů - Proč? Co? Jak? + 3 ukázky 📺

20. 01. 2020 11:01

Co je automatizace procesů? Pro koho automatizace je? Co se dá automatizovat? Jak začít automatizovat? A k tomu 3 ukázky automatizace procesů. S Jirkou Rosteckým z MladýPodnikatel.cz jsme téma rozebrali a 3 ukázky také předvedli.

Pokračovat

🤖 Automatizace procesů - Jak vytěžit z automatizací a integrací 📺

30. 09. 2020 13:01

S odborníky na automatizaci procesů a analytiku a mapování procesů jsme diskutovali, co je vlastně automatizace procesů, pro koho je vhodná, proč vůbec automatizovat či integrovat a hlavně o tom, že to opravdu není raketová věda, že digitalizace a automatizace procesů jsou dostupné opravdu všem firmám a podnikatelům a že přínosy automatizací a integrací jsou zřejmé a také měřitelné. Prakticky si také ukazujeme dva příklady automatizací a to včetně změření přínosu takové automatizace.

Pokračovat

⚗️ 1. Procesní řízení? Žádná atomová věda!

18. 06. 2019 14:01

Procesní řízení… Zní to strašně odborně. Nebo odporně? Ve skutečnosti jsou procesy všude kolem nás, všichni je nějak řídíme. A nepotřebujeme na to doktorát. Často stačí i základka nebo prostý selský rozum.

Pokračovat

⌛ 2. Šetřete svůj čas, peníze i energii

16. 10. 2019 14:01

Stačí řídit procesy va vašem podnikání! Ve spolupráci s www.iPodnikatel.cz a jejich e-magazínem STARTINGUP jsme připravili další článek na téma procesy / kontrola podnikání.

Pokračovat

🤝 3. Pečujte dobře o své kontakty

25. 10. 2019 14:01

Kontakty jsou bez nadsázky jeden z nejcennějších pokladů, které ve firmě máte. Zaslouží si excelentní péči. Dáváte jim ji?

Pokračovat

🕵️ 4. Jak na procesní audit, aby vám procesy stále dobře sloužily

23. 12. 2019 16:01

Čas od času je dobré zrevidovat existující procesy a aktualizovat je s ohledem na změny, kterými vaše firma v předchozím období prošla.

Pokračovat

💑 5. Nerozlučná dvojice: funkční procesy a efektivní komunikace

6. 2. 2020 16:01

Komunikace je základem lidské interakce. Dobře nastavená komunikace v týmu spolu s funkčními procesy vám může významně pomoci, abyste pracovali transparentně, efektivněji a neplýtvali svým časem ani energií.

Pokračovat

📋 6. Jak se připravit, když se rozhodnete svoje úkoly delegovat

8. 7. 2020 9:01

Delegování je prostředek, který vám může pomoci uvolnit si hlavu pro důležité aktivity. Nicméně bez přípravy byste mohli taky rychle ztroskotat.

Pokračovat

 

💡 Už znáte CAFLOU®? CAFLOU je český manažerský systém, se kterým řídíte výkon a ekonomiku své firmy a týmu, 100% digitálně, i na dálku..

 

📂 7. Jak dobře máte ukryté svoje firemní poklady? Máte firemní wiki?

10. 7. 2020 9:31

Co není zdokumentované, jakoby neexistovalo. Firemní wiki není archiv. Firemní wiki je nástroj, díky kterému můžete zrychlit práci ve své firmě, minimalizovat prostoje a zvýšit svoji efektivitu.

Pokračovat

🤖 8. Automatizujte...A vymačkejte ze svých procesů ještě víc!

7. 8. 2020 13:30

Vyladěné procesy jsou standardem pro efektivnější fungování firmy. Přidejte ještě jejich automatizace a dostanete z nich maximum.

Pokračovat

📋 Jak řídí své procesy marketingové agentury

12. 8. 2020 9:01

Udělali jsem si malý průzkum mezi marketingovými agenturami, abychom pochopili, jak u nich fungují klíčové procesy a jak obecně s procesy a procesním řízením pracují.

Pokračovat

💼 9. Procesní byrokracie… Už jste o ní slyšeli?

16. 9. 2020 13:30

Striktní dodržování procesů na úkor selského rozumu je extrém, který vám dokáže rozložit morálku v týmu.

Pokračovat

😡 10. 5 tipů, jak otrávit lidi skrze procesy

14. 11. 2020 13:05

Čím větší tým řídíte, tím větší šance, že vaše řídící aktivity a procesy někoho otráví. To, co s největší pravděpodobností otráví lidi ve vašem týmu, jsou rigidně definované procesy. Jak se tedy vyhnout zbytečnému otravování?

Pokračovat

🎓 CAFLOU® školení, webináře, workshopy

Vyberte si z našich vzdělávacích akcí jako jsou školení a workshopy nebo online webináře. Můžete se naučit řídit a plánovat cash flow, definovat a optimalizovat procesy a nebo se prostě naučit efektivněji pracovat s CAFLOU®.

Pokračovat

Plavete v cash flow? Pak si pročtěte naše články v CAFLOU® akademii I - kontrolujte své cash flow