Co se o značce Caflou píše v médiích:

Petr Macek: Zákazníci jsou čím dál namlsanější. Zřejmě je to dobou

22.8.2023, BUDUJ ZNAČKU
Kde se zrodil nápad k aplikaci, kterou vyvíjí? Kdy s vývojem systému začali a bylo to v příhodné době? Setkávají se s neochotou lidí se měnit? Jaké časté bolístky vidí? Co si myslí o digitalizaci a automatizaci? Jak vnímá vývoj u jednotlivých firem?

Máte raději podcast? Rozhovor si můžete poslechnout zde >>


Caflou recenze 2023: Nenápadný nástroj, který toho hodně umí

12.4.2021, Nastrojeproweb.cz
V dnešním článku se podrobně podíváme na službu Caflou. Tento nenápadný nástroj z České republiky umí být totiž skvělým pomocníkem při řízení vaší firmy. Jaké má Caflou funkce, jak se s ním pracuje a kolik stojí? Všechny tyto informace se dozvíte na následujících řádcích.
Celý článek>>

 

Nástroje: Caflou

digitalniarchitekti.cz
Český CRM nástroj Caflou patří mezi naše nejpoužívanější interní tooly. My, Digitální architekti, jej otvíráme každý den, zadáváme úkoly, měříme si čas jednotlivých úkolů, komunikujeme skrze úkoly s celým týmem i externisty, řídíme zde finance a mnoho dalšího.
Celý článek>>

 

Série rozhovorů

Mladypodnikatel.cz
Společně s Petrem Mackem z podnikatelského systému Caflou.cz jsme pro vás v uplynulých měsících připravili několik rozhovorů na aktuální témata. Nahlédněte do zákulisí aplikace Caflou a nejen to...
Všechny rozhovory>>

 

Caflou integrations - Connecting Caflou on Make 

Make.com
Connect Caflou with any of your favorite apps in just a few clicks. Design, build, and automate anything for your work by integrating apps like Caflou to create visual automated workflows. 
Celý článek >>

 

Jak řídit efektivitu firmy, zakázek a lidí

14.3.2023, Zážeh Martina Hurycha
Křišťálová koule. Pohled z okna. Nasliněný prst ve vzduchu.
Nejčastější manažerské metody. Neohrnujte nos. Přiznejte si to! Kdy jste u vás ve firmě jednu z nich použili naposledy? Sám jsem je dost využíval jak ve své korporátní praxi, tak v začátcích svého podnikání. 
Celý článek >>
 

Rozhovory s Petrem Mackem, majitelem firmy CAFLOU

10/2020, SEO Consult
CAFLOU je ryze český online systém, který umožňuje malým firmám a freelancerům řídit výkon a ekonomiku jejich firmy a týmu.
Celý článek >>

 


Vše o systému Caflou

Stackopera.com
Caflou je all-in-one manažerský a firemní systém, který vám pomůže efektivně řídit celou firmu a její finance. Získejte vše pro úspěšné řízení firmy na jednom místě.
Celý článek >>

 

Nenechte si ujít: Nové pozoruhodné IT produkty pro rok 2023

5.6.2023, BusinessIT.cz
Jako každý rok i letos vám před začátkem léta nabízíme druhý přehled aktuálních pozoruhodných IT produktů. A opět je se na co těšit, protože se do našeho seznamu opravdu dostaly produkty, které stojí za vaši pozornost. 
Celý článek >>