Co se o značce Caflou píše v médiích:

Petr Macek: Zákazníci jsou čím dál namlsanější. Zřejmě je to dobou

22.8.2023, BUDUJ ZNAČKU
Kde se zrodil nápad k aplikaci, kterou vyvíjí? Kdy s vývojem systému začali a bylo to v příhodné době? Setkávají se s neochotou lidí se měnit? Jaké časté bolístky vidí? Co si myslí o digitalizaci a automatizaci? Jak vnímá vývoj u jednotlivých firem?

Máte raději podcast? Rozhovor si můžete poslechnout zde >>


Caflou recenze 2024: Nenápadný nástroj, který toho hodně umí

12.4.2021, Nastrojeproweb.cz
V dnešním článku se podrobně podíváme na službu Caflou. Tento nenápadný nástroj z České republiky umí být totiž skvělým pomocníkem při řízení vaší firmy. Jaké má Caflou funkce, jak se s ním pracuje a kolik stojí? Všechny tyto informace se dozvíte na následujících řádcích.
Celý článek>>
 


Caflou Recenze 2023: Revoluční český nástroj, který vám usnadní řízení firmy

jaksedostatdomedii.cz
Vítejte v naší komplexní recenzi služby Caflou v roce 2023. Cílem této rozsáhlé recenze je poskytnout vám ucelený přehled o tom, co Caflou je, jaké nabízí funkce, kolik stojí a zda je tento software pro řízení firmy dobrou volbou pro vás a vaši společnost.
Celý článek>>

 

Nástroje: Caflou

digitalniarchitekti.cz
Český CRM nástroj Caflou patří mezi naše nejpoužívanější interní tooly. My, Digitální architekti, jej otvíráme každý den, zadáváme úkoly, měříme si čas jednotlivých úkolů, komunikujeme skrze úkoly s celým týmem i externisty, řídíme zde finance a mnoho dalšího.
Celý článek>>

 

Caflou: all in one aplikace pro řízení podnikání

2.2.2024, GeekLife.cz
Patří nástroje pro řízení firem jen do korporátů? Nemyslím si. Caflou je český manažerský nástroj pro řízení podnikání. Já jsem SEO specialista na volné noze a rozhodl jsem se ho se svým týmem vyzkoušet. Zjistěte, jak to dopadlo.
Celý článek>>
 

 

ERP vs CRM: v čem se liší a který systém potřebujete?

12.12.2023, Komparito.cz
Ať už vlastníte malý, střední nebo velký podnik, pro rozvoj svého podnikání budete dříve nebo později potřebovat firemní systém. Chytré nástroje vám ušetří čas, zefektivní spolupráci v týmu i plánování zakázek nebo komunikaci s klienty...
Celý článek>>

 

Získejte kontrolu nad projekty i týmem a zvyšte profit firmy

Plexima.io
Caflou vám pomůže efektivně řídit celou firmu a její finance. Umožní vám sledovat cash flow i předvídat jeho budoucí vývoj. Zbavíte se rutinní práce, snížíte chybovost, zlepšíte týmovou spolupráci a zvýšíte výkon firmy. Vše na jednom místě. Odkudkoli a za dostupnou cenu.
Celý článek>>

 

Série rozhovorů

Mladypodnikatel.cz
Společně s Petrem Mackem z podnikatelského systému Caflou.cz jsme pro vás v uplynulých měsících připravili několik rozhovorů na aktuální témata. Nahlédněte do zákulisí aplikace Caflou a nejen to...
Všechny rozhovory>>
Podívejte se také na profil Caflou na portálu Mladý podnikatel>>

 

Díky čemu roste aplikace Caflou?

09/23, Mladypodnikatel.cz
V roce 2016 to byla podnikatelská aplikace. V roce 2019 aplikace na řízení firmy, její ekonomiky a jejího výkonu. Od roku 2022 je to už all in one firemní systém. Tak se v průběhu času měnila komunikace aplikace Caflou.
Celý rozhovor>>

 

Caflou integrations - Connecting Caflou on Make 

Make.com
Connect Caflou with any of your favorite apps in just a few clicks. Design, build, and automate anything for your work by integrating apps like Caflou to create visual automated workflows. 
Celý článek >>

 

Jak řídit efektivitu firmy, zakázek a lidí

14.3.2023, Zážeh Martina Hurycha
Křišťálová koule. Pohled z okna. Nasliněný prst ve vzduchu.
Nejčastější manažerské metody. Neohrnujte nos. Přiznejte si to! Kdy jste u vás ve firmě jednu z nich použili naposledy? Sám jsem je dost využíval jak ve své korporátní praxi, tak v začátcích svého podnikání. 
Celý článek >>
 

Hledám parťáka: Caflou 🍵 ambasador

22.4.2022, Ondřej Koudela
Objevil jsem podnikatelskou příležitost – pomáhám firmám nasadit a integrovat systém Caflou a nastavit procesy kolem něj. A propojit jej s dalšími systémy, které firmy používají, pomocí MAKE (dříve Integromatu). 
Celý článek >>


Partnerství s Caflou: Jak efektivně řídit firmu

Smartechorage
S radostí oznamujeme, že jsem se stali oficiálním partnerem společnosti Caflou. Jsem rádi, protože tento nástroj nás provází skoro od začátku fungování Smartechu.
Celý článek >>

 

Implementujeme All-in-one manažerský systém Caflou

Jumpfox
Jak probíhá spolupráce? Probereme s vámi současný stav, používaná řešení a navrhneme způsob, jak pro vás z Caflou vytěžit maximum. 
Rádi vám zdarma systém představíme, probereme vaše cíle a Caflou nastavíme individuálně na míru pro vaši firmu.
Zjistěte více >>

 

Rozhovory s Petrem Mackem, majitelem firmy CAFLOU

10/2020, SEO Consult
CAFLOU je ryze český online systém, který umožňuje malým firmám a freelancerům řídit výkon a ekonomiku jejich firmy a týmu.
Celý článek >>

 


Vše o systému Caflou

Stackopera.com
Caflou je all-in-one manažerský a firemní systém, který vám pomůže efektivně řídit celou firmu a její finance. Získejte vše pro úspěšné řízení firmy na jednom místě.
Celý článek >>

 

Nenechte si ujít: Nové pozoruhodné IT produkty pro rok 2023

5.6.2023, BusinessIT.cz
Jako každý rok i letos vám před začátkem léta nabízíme druhý přehled aktuálních pozoruhodných IT produktů. A opět je se na co těšit, protože se do našeho seznamu opravdu dostaly produkty, které stojí za vaši pozornost. 
Celý článek >>

 

Digitální průvodce, produkt/řešení

digitalnicesta.cz
Aby bylo Vaše podnikání přehledné. Buďte lépe organizovaný. Mějte při práci systém. Pracujte efektivněji. Šetřete čas. Používejte Caflou, aplikaci pro malé firmy a živnostníky.
Celý článek >>