Integrace

Integrujte Caflou s dalšími oblíbenými nástroji a zefektivněte svoji práci

 

   

Vytvořte si vlastní integrace na míru a dle vašich požadavků.

Zjistěte více >>

Pomocí systému Make (dříve Integromat) můžete Caflou propojit s dalšími aplikacemi a automatizovat tak firemní procesy. Vytvářejte jednoduché nebo složitější integrace dle vašich potřeb.

Zjistěte více >>

 

V Caflou lze nyní vytvořit vlastní webový formulář, který umístíte na svůj web nebo využijete unikátní url formuláře. Získáte tak strukturované informace od např. zákazníků (poptávky, zpětná vazba, tickety...)

Zjistěte více >>

 


Time management a komunikace
 

Integrace Caflou s Gmailemči Outlookem umožňuje synchronizovat e-mailovou komunikaci s firmami a projekty v Caflou.

Zjistěte více >>

Integrace Caflou s kalendářem Google umožňuje oboustrannou synchronizaci událostí a termínů úkolů či projektů.

Zjistěte více >>

 

Přímo z emailu lze vytvořit úkol a projekt, reagovat na notifikace nebo kdokoliv může okomentovat projekt, úkol či firmu.

Zjistěte více >> (založení projektu/úkolu)

Zjistěte více >> (reagování na notifikace)

Zjistete více >> (komentování)

 


Správa souborů
 

Integrace Google Drive a Caflou umožňuje nahrávání souborů k úkolům či projektům v Caflou, aniž byste museli opustit prostředí Caflou.

Zjistěte více >>

Integrace OneDrive a Caflou umožňuje nahrávání souborů k úkolům či projektům v Caflou, aniž byste museli opustit prostředí Caflou.

Zjistěte více >>
 

Integrace Dropbox a Caflou umožňuje a nahrávání souborů k úkolům či projektům v Caflou, aniž byste museli opustit prostředí Caflou.

Zjistěte více >>

Téměř cokoliv lze do Caflou importovat ve formátu CSV (firmy, kontakty, projekty, úkoly, výkazy, změřený čas atd.).

Zjistěte více >>

Účetnictví a fakturace

Integrace Caflou a Fakturoidu importujte kontakty a faktury (jako příjmy a výdaje pro účely řízení cash flow; a jako vydané a přijaté faktury) z Fakturoidu automaticky do Caflou.

Zjistěte více >>

Integrace Caflou a Abra Flexi umožňuje exportovat faktury z Caflou do Abry. Do Caflou z Abra Flexi lze importovat firmy a faktury (jako příjmy a výdaje pro účely řízení cash flow).

Zjistěte více >>

Integrace Caflou a iDokladu importujte kontakty a faktury (jako příjmy a výdaje pro účely řízení cash flow; a jako vydané a přijaté faktury) z iDokladu automaticky do Caflou.

Zjistěte více >>

Integrace Caflou a Pohody importuje do Caflou adresář firem a faktury (jako příjmy a výdaje pro účely řízení cash flow). Z Caflou lze exportovat faktury.

Zjistěte více >> (import)

Zjistěte více >> (export)

Integrace Caflou a Money S3 importuje do Caflou adresář firem a faktury (jako příjmy a výdaje pro účely řízení cash flow). Z Caflou lze exportovat faktury.

Zjistěte více >> (import)

Zjistěte více >> (export)

Integrace Caflou a Zoho Books umožňuje exportovat faktury z Caflou do Zoho. Do Caflou ze Zoho Books lze importovat firmy a faktury (jako příjmy a výdaje pro účely řízení cash flow).

Zjistěte více >>
 

Integrace Caflou a QuickBooks umožňuje exportovat faktury z Caflou do QuickBooks. Do Caflou z QuickBooks lze importovat firmy a faktury (jako příjmy a výdaje pro účely řízení cash flow).

Zjistěte více >>

Integrace Caflou a Xero umožňuje exportovat faktury z Caflou do Xero. Do Caflou z Xero lze importovat firmy a faktury (jako příjmy a výdaje pro účely řízení cash flow). 

Zjistěte více >>

Integrace Caflou a FreshBooks umožňuje exportovat faktury z Caflou do FreshBooks. Do Caflou z FreshBooks lze importovat firmy a faktury (jako příjmy a výdaje pro účely řízení cash flow).

Zjistěte více >>

Z Caflou lze do účetního programu iÚčto exportovat faktury a proformy evidované v Caflou. Do Caflou z iÚčto můžete importovat adresář (zákazníky a dodavatele) a také faktury (jako příjmy a výdaje) pro účely řízení cash flow. 

Zjistěte více >>

Platby

Díky integraci Caflou a Pay Pal mohou vaši klienti platit za vámi vystavené faktury online platbou (např. platební kartou).

Zjistěte více >>

Díky integraci Caflou a Stripe mohou vaši klienti platit za vámi vystavené faktury online platbou (např. platební kartou).

Zjistěte více >>

Integrace Caflou a Roger vám umožní si nechat s Rogerem proplácet vydané faktury již do 3 dnů a zkrátit tak dlouhé splatnosti faktur.

Zjistěte více >>

Salt Edge je poskytovatel bankovních dat pro některé země a také dodavatel infrastruktury bankovního připojení v Caflou.

Zjistěte více >>

E-shopy

Integrace Caflou a Shoptet importujte zákazníky a objednávky (jako příjmy pro účely řízení cash flow) z Shoptetu automaticky do Caflou.

Zjistěte více >>

Integrace Caflou a Shopify importujte zákazníky a objednávky (jako příjmy pro účely řízení cash flow) z Shopify automaticky do Caflou.

Zjistěte více >> (připravujeme)

 

Integrace Caflou a WooCommerce importujte zákazníky a objednávky (jako příjmy pro účely řízení cash flow) z WooCommerce automaticky do Caflou.

Zjistěte více >>

 

Další integrované systémy

Integrace Caflou a Rossum vám umožní automaticky vytěžovat data z vašich přijatých i vydaných faktur.

Zjistěte vice >>

Dun & Bradstreet přináší do Caflou možnost zobrazovat finanční reporty vašich obchodních partnerů, zákazníků či dodavatelů.

Zjistěte více >>

Google Speech-to-Text vám umožní zanechat v Caflou komentář v podobě audio zprávy nebo můžete nechat vaši audio zprávu přepsat na text.

Zjistěte více >>

Díky Roger ověření můžete v Caflou zjistit důvěryhodnost vašich zákazníků a dodavatelů a také jejich spolehlivost při placení vámi vystavených faktur.

Zjistěte více >>