<< Zpět do Vzdělávacího centra

Využijte možnosti data z POHODY jednorázově i průběžně nahrávat a aktualizovat do CAFLOU. 

  • Nové propojení POHODA ➡️ CAFLOU umožní firmám do CAFLOU kdykoliv nahrát adresář firem (do modulu Firmy) a nahrát doklady (jako příjmy a výdaje do modulu Cashflow).
  • U firem i dokladů si můžete před nahráním do CAFLOU nastavit potřebné kategorie a zdroje (pro příjmy a výdaje) nebo typy, stavy, fáze (pro firmy), prostě parametry, na které jste zvyklí v CAFLOU. S nahranými daty můžete v CAFLOU pracovat bez omezení.
  • Propojení umí data i aktualizovat, např. pokud se v Pohodě změní adresa u firmy nebo stav úhrady u vydané faktury, lze snadno tyto údaje "propagovat" do CAFLOU.

💡 Nově lze propojení Pohoda->CAFLOU také plně automatizovat: 🔗 CAFLOU Desktop Agent - Automatizace importu dat do CAFLOU

💡 Napojení účetního programu Money S3 je více méně identické s napojením Pohody, viz odkaz výše.

Jak vše funguje můžete vidět zde:

K propojení POHODY s CAFLOU jsme vytvořili speciální aplikaci CAFLOU Desktop Agent, která data mezi systémy předává:

💾 Aplikaci si můžete stáhnou zde: CAFLOU Desktop Agent (soubor je komprimovaný jako ZIP, je třeba extrahovat a poté spustit instalaci)

🗣️ Aplikace je v "beta" verzi a budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu. Aplikace je bezpečná a není třeba se obávat, pokud váš antivirus nahlásí potenciální nebezpečí.

Propojení si snadno nastavíte v CAFLOU Desktop Agentovi:

V nastavení propojení do pole CAFLOU Base URL vyplňte https://app.caflou.cz/api/v1

Návod, jak propojení Pohoda->CAFLOU (a Money S3->CAFLOU) plně automatizovat, najdete zde: 🔗 CAFLOU Desktop Agent - Automatizace importu dat do CAFLOU

Tip: Přečtěte si také Jak propojit Caflou s fakturačním systémem Fakturoid