<< Zpět do Vzdělávacího centra

Pokud máte s video konferencemi zkušenost, nic vás nepřekvapí. Můžete pozvat více účastníků, můžete s nimi v rámci konference chatovat, sdílet obrazovku atd. 

Video konference CAFLOU MEET funguje v prohlížeči (velmi podobně jako Google Meet), NENÍ TŘEBA ŽÁDNÉ REGISTRACE NEBO INSTALACE (kromě přístupu z mobilu). Pokud se chcete vy nebo další účastník připojit z mobilu, budete vyzvání k instalaci mobilní aplikace. Odkaz na konferenční místnost můžete poslat komukoliv.

Odkaz na konferenční místnost (odkaz můžete sdílet libovolně komukoliv i mimo aplikaci) získáte z našeho chatu (Zprávy), kliknutím na ikonu videa se otevře místnost a můžete tam odkaz zkopírovat, pokud kliknete na ikonu videa v konverzaci, odkaz se vloží i do dané konverzace:

Přístup k video konferenci

Video konference v CAFLOU - ukázka

Základem kvalitní video konference je spolehlivý a rychlý internet všech účastníků.

📱 Pokud se účastník účastní z mobilu, bude poprvé vyzván k instalaci mobilní aplikace video konferenčního řešení.

Řešení "hostujeme" na našich serverech a je zatím ve zkušební verzi, abychom viděli, jak bude populární či jakou zátěž zájem vytvoří.

💬 Proto prosíme o benevolenci a zároveň o zpětnou vazbu - s ohledem na výkon, ne na funkčnost řešení (to nabízíme tak, jak je).