Jméno: Ondřej Koudela
Pozice: majitel
Název firmy: PrPom (50 zaměstnanců)
Www: www.prpom.cz
Obor: kurzy, školení, eventy, teambuildingy

„S Caflou jsme se jako firma posunuli o několik levelů výš, na trhu pro nás lepší systém není.“

Čím se firma zabývá: Pořádá zážitkové a teambuildingové kurzy první pomoci a další kurzy a školení.

Jaký má objem zakázek: Realizují přibližně 100 akcí ročně pro nejrůznější firmy od korporátů po malé rodinné společnosti.

Caflou ve firmě používají lidé v kanceláři a šéflektoři, celkem více než polovina lidí. Caflou funguje jako administrativní středobod firmy, využívá jej pro obchod, pro řízení eventů, pro fakturaci, pro sledování cash flow, pro reportování i pro personální agendu. „První, co ráno po otevření Caflou udělám, je, že se podívám na graf cash flow,“ říká Ondřej Koudela.

Kromě sledování cash flow, které jim poskytuje skvělý přehled o firemních financích, firma hojně využívá Caflou pro automatizaci pracovních procesů. Poptávky z formulářů Google se jim automaticky přes platformu Make propíšou do Caflou a automaticky se přiřadí jako úkol konkrétnímu obchodníkovi. Ušetří tak spoustu manuální práce a eliminují chyby.  V Caflou také při přípravě zakázek automaticky generují úkoly. „Když se lektor chystá na kurz, má automaticky v Caflou přiřazený úkol s předpřipraveným to-do listem, aby na nic nezapomněl,“ popisuje majitel firmy. „Caflou jsme si přizpůsobili podle svých potřeb tak, aby systém lektora automaticky provedl kurzem.“

Na každou fázi zakázky mají nastavený automatický proces. „Jakmile projekt přejde z jedné fáze do další, Caflou automaticky vytvoří úkoly, změní vlastnosti, zašle konkrétním lidem notifikace atd.,“ objasňuje Ondřej Koudela. Automatické procesy využívají také při tvorbě rozpočtů u projektů.

Caflou pomáhá i při řízení celé firmy. Vedle fakturace a cash flow firma v Caflou spravuje i firemní rozpočty a pochvalují si také pravidelné exporty, které Caflou automaticky odesílá.

„Jsem přesvědčený, že na trhu pro nás lepší systém není. S Caflou jsme se jako firma posunuli o několik levelů výš. Díky Caflou mám jako šéf několikásobně lepší a jednodušší práci,“ shrnuje Ondřej Koudela.
 

<< Zpět ke všem Případovým studiím