Jméno: Michal Firyt
Pozice: majitel
Název firmy: Smart One
Www: https://smart1.cz/
Obor: externí správa IT

„S Caflou jsme získali perfektní přehled, hojně využíváme automatizace a nic nám nepropadne.“

Čím se firma zabývá: Pomáhá firmám s IT, realizuje IT projekty.

Jaký má objem zakázek: Ročně pracuje na několika větších projektech pro velké společnosti a zároveň řeší desítky zakázek od menších firem v oblasti správy IT.

Caflou začali ve firmě používat s cílem přejít z excelových tabulek a e-mailů na komplexní online systém, který jim pomůže evidovat obchodní případy. Caflou používají obchodníci i řadoví pracovníci. Postupně ve firmě zavádějí i pokročilejší funkce Caflou.

Caflou využívají ke správě projektů, získají tak přehled o postupu projektu a kdykoli mají na jednom místě k dispozici veškeré informace. „Od té doby, co máme Caflou, si můžeme dovolit, aby někdo třeba odjel na měsíc na dovolenou nebo zvládneme, když na delší čas onemocní, protože díky informacím v systému můžeme v agendě plynule pokračovat,“ pochvaluje si Michal Firyt.

Caflou používají pro obchodní poptávky a nabídky, do webu vložili webový formulář, který si vygenerovali v Caflou. „Když nám přijde poptávka, automaticky se vytvoří nový projekt“. Nastavili si také automatické vytváření navazujících projektů a úkolů pro oslovení zákazníka, což jim šetří práci i čas a mají jistotu, že jim systém připomene vše potřebné. Pokud zakázku získají, na základě změny statusu se technickým pracovníkům automaticky přidělí úkol včetně to-do listu. „Nemusíme se tak díky Caflou obávat, že jsme při převzetí klienta na něco zapomněli. Systém také nedovolí poslat fakturu dříve, než je to-do list splněn. Nedochází tak k nepříjemným chybám,“ vysvětluje Michal Firyt.

Dále firma využívá Caflou pro fakturaci včetně automatického pravidelného vystavování faktur. Caflou tak ve firmě nahradilo i dosavadní externí fakturační nástroj. „Díky tomu nemusím platit další systém,“ říká Michal Firyt. Testují automatické vytěžování faktur a chystají se v Caflou sledovat cash flow, které zatím evidují jinde, aby mohli firmu ještě efektivněji finančně řídit.

Velmi si na Caflou cení získaného přehledu, eliminace chyb a také automatizací, které jim šetří práci i čas a dovolují jim pracovat produktivněji.
 

<< Zpět ke všem Případovým studiím