Jméno: Václav Hlaváček
Pozice: jednatel
Název firmy: Smartech orange s.r.o.
Www: www.smartechorange.com
Obor: digitalizace a automatizace

„Caflou nám přináší přehled, šetří čas a peníze.“

Čím se firma zabývá: Zaměřuje se na digitalizaci firem a automatizaci administrativních procesů, typickým zákazníkem je malá a střední firma.

Jaký má objem zakázek: Zabývá se hlavně dlouhodobými projekty, realizuje přibližně 60 projektů ročně.

Ve firmě zpočátku používali více různých nástrojů najednou, díky Caflou už mají vše důležité na jednom místě. „Caflou mi dalo možnost přestat řešit organizační věci a plně se soustředit na samotnou práci,“ pochvaluje si Václav Hlaváček, „mám v Caflou pohromadě vše, co potřebuji: finanční přehled, reporty, predikce vývoje, evidenci zákazníků, projektové řízení, fakturaci nebo výkazy.“ V Caflou také firma eviduje příjmy a výdaje, a to podle jednotlivých kategorií. Získali tak výborný přehled o tom, kolik a za co utratili. V Caflou vytvářejí rozpočty, nabídky i objednávky, používají výkazy práce i cest, sledují a plánují vytížení týmu.

Pomocí automatizací pracovních procesů, které Caflou poskytuje, odstraňují rutinní práci. Caflou za ně automaticky hlídá termíny, mění stavy u projektů, zasílá notifikace pracovníkům, přidává automatické komentáře nebo upozorňuje na neschválené a zamítnuté výkazy.

„Nemusím tak hlídat všechno a nad vším přemýšlet, spolehnu se jednoduše na Caflou. Mám přehled o příjmech a výdajích, hlídám výkon firmy i rozpočet. Mám celkový přehled o firmě a veškeré informace vidím v kontextu. Neumím si představit, že bych toto vše dělal v jiných nástrojích. Caflou nám šetří čas i peníze,“ uzavírá jednatel firmy Václav Hlaváček.
 

<< Zpět ke všem Případovým studiím