Jméno: Kamil Juřík
Pozice: jednatel
Název firmy: Accelapps (13 zaměstnanců)
Www: www.accelapps.cz
Obor: vývoj low code aplikací

„V Caflou mám vše, co potřebuji, a unikátní je i jeho přesah do finančního řízení.“

Čím se firma zabývá: Vyvíjí širokou škálu low code podnikových aplikací určených k procesnímu řízení ve firmě a podpoře podnikových procesů, jako je například schvalování smluv, HR procesy, reklamace a podobně. Dále firma poskytuje konzultace k Microsoft 365, systémovou podporu a dohled.

Jaký má objem zakázek: Zpracovává nižší počet rozsáhlých zakázek trvajících v řádu měsíců, typickým klientem jsou velké firmy (stavebnictví, finance, výroba apod.) o stovkách až tisících zaměstnanců.

V Caflou ve firmě pracuje většina lidí, aplikaci si každý podle svých potřeb personalizuje. „Před Caflou jsme zkoušeli několik různých firemních aplikací a zjistili jsme, že v jednoduchosti je síla. Také jsme hledali nástroj s přesahem do finančního řízení a v tom je Caflou unikátní. Jsme velmi spokojeni,“ pochvaluje si Kamil Juřík.

Caflou zavedli teprve před necelým rokem a jeho funkce využívají postupně, krok za krokem. „Začali jsme s projekty, úkoly a výkazy, dnes vytváříme v Caflou nabídky, smlouvy i faktury a využíváme napojení na bankovní účty. Těším se, až začneme naplno sledovat cash flow, k tomu teprve směřujeme,“ vypočítává Kamil Juřík.

Pracovníci měří čas strávený na každé zakázce a na základě toho vytvářejí výkazy. Hojně ve firmě využívají vlastní atributy k projektům (filtry, zobrazení atp.) a také integrují další aplikace pomocí API. Postupně nastavují vlastní automatizace pracovního procesu.

„Caflou je jednoduchý a dobře použitelný systém, kde mám na jednom místě vše, co potřebuji,“ shrnuje Kamil Juřík.
 

<< Zpět ke všem Případovým studiím