Jméno: Michal Mervart
Pozice: majitel
Název firmy: mime digital (40 zaměstnanců)
Www: www.mimedigital.cz
Obor: digitální agentura pro e-commerce

„Caflou vneslo do firmy řád.“

Čím se firma zabývá: Nabízí klientům kompletní řešení pro e-commerce.
Jaký má objem zakázek: Zpracuje přibližně 100 zakázek ročně, typickým klientem je středně velký e-shop.

Ve firmě řeší složitější a delší projekty, nastavili si proto Caflou do tří různých úrovní: řízení firmy, projektový management a specialisté. Na těchto úrovních mají definované vlastní procesy a díky tomu pracují produktivněji. 

Caflou používají ve firmě všichni každý den, využívají ho pro projektové řízení, fakturaci, opakované platby nebo nejrůznější výkazy. „Caflou je pro nás takový centrální mozek, “ říká Michal Mervart. 

Projektoví manažeři zadávají v Caflou specialistům úkoly k jednotlivým projektům a vytvářejí to do listy. Sledují změřený čas, mají přehled o vytíženosti týmu a výdělečnosti každého projektu. To jim umožňuje projekty efektivně finančně řídit.

Hojně ve firmě využívají i možnosti připojit si k projektům vlastní atributy. „Nemusíme tak například pořád kopírovat check listy, jednoduše je přidáme do šablony projektu,“ pochvaluje si Michal Mervart.

Úsporu času i zdrojů jim přinášejí automatizace, které mají navázané na projekty. Automatizace využívají jak při fakturaci, tak i při integraci dalších nástrojů do Caflou. „Veškeré informace z nástroje, který používáme pro obchod, se automaticky přepíšou do Caflou. Předají se tak ihned a snadno projektovému řízení,“ popisuje Michal Mervart.

Díky Caflou můžou predikovat vývoj finančních toků ve firmě několik měsíců dopředu, což jim významně usnadňuje finanční plánování.
„Caflou vneslo do firmy řád. Neumím si představit, že bychom tento nástroj neměli,“ shrnuje Michal Mervart.
 

<< Zpět ke všem Případovým studiím