proč firmy používají CaflouCaflou je aplikace používaná firmami napříč mnoha a mnoha obory - o tom jsme psali v článku "Kdo Caflou používá?", ta škála firem a oborů je opravdu široká a dělá nám ohromnou radost. Nyní tedy víme, kde všude dokáže Caflou pomoci, ale jak nás firmy používají, pro jaké potřeby? I na to se firem ptáme a zjistili jsme toto:

Více než polovině našich uživatelů pomáháme dle jejich slov organizovat práci, pomáháme jim sledovat úkoly, termíny, delegovat práci na kolegy, nebo třeba měřit a vykazovat čas a práci, ale také komunikovat na pracovních aktivitách s kolegy nebo se zákazníky a dodavateli. 

Přes 40 % firem používá Caflou k řízení projektů či řízení zakázek - Caflou pomáhá v rámci projektů sledovat termíny, rozpočty a cash flow projektů, delegovat a monitorovat stav úkolů, ale také vykazovat práci nebo nad pracovními aktivitami komunikovat.

Třetina firem používá Caflou pro řízení a plánování cash flow, pro sledování toků firemních nebo projektových peněz. A podíl firem použivajících Caflou jako nástroj na řízení cash flow neustále roste (i proto jsme např. spustili Caflou akademii).

Ale to není vše, desetina našich uživatelů používá Caflou pro fakturaci, desetina používá Caflou jako "crm", tedy pro správu zákazníků, partnerů, dodavatelů a monitorování a řízení zákaznických aktivit.

Z výše uvedeného je vidět, že Caflou je celistvá aplikace s širokou nabídkou funkčností, které jsou zároveň chytře propojené, ale dají se používat i odděleně. Ještě jste nás nezkusili? Podívejte se na to, co o nás naši uživatelé říkají. A nebo nás rovnou zkuste, nic neriskujete 😉

Začněte teď a zdarma