Tento týden jsem se potkal s Jiří Rostecký z MladýPodnikatel.cz a jsem moc rád, že jsme se domluvili na dlouhodobé spolupráci. Začínáme tak, že Caflou bude stálým partnerem Freelance Klubu, který Jirka pravidelně organizuje. Freelance Klub je série komorních setkání pro podnikatele, na kterém se probírají témata týkající se podnikání, marketingu, osobního rozvoje, ale třeba i zdraví a zvládání práce a osobního života. 

Nedávnými hosty byly skvělé osobnosti českého marketingu jako Pavel Ungr (top konzultant online marketingu a SEO) nebo Karel "Mindless" Novotný (česká špička na brand management). Další klub je už 4.7.2019 v Praze, hostem bude Eliška Vyhnánková, přední specialistka na sociální sítě. Zde je událost na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2267114170215486/ a zde pár fotek z posledních setkání (zdroj MladyPodnikatel.cz):

Freelance Klub - Karel "Mindless" NovotnýFreelance Klub - Pavel Ungr

➡️ Přijďte se podívat, budu tam za Caflou i já (Petr Macek). A pokud Jirkovi na email jiri@rostecky.cz napíšete, že jdete z Caflou, získáte 20% slevu.

S MladýPodnikatel.cz také plánujeme i další aktivity, např. celou řadu video rozhovorů na "naše" témata, tedy třeba o naší snaze popularizovat řízení cash flow nebo zjednodušit podnikatelům kontrolu nad jejich podnikáním. Věříme, že v některých videích dostanou prostor i uživatelé Caflou a podělí se o jejich příběhy. Budeme se snažit, aby videa byla praktická, přínosná a minimálně reklamní. Diskutovali jsme i společná školení na různá témata, jako třeba právě řízení cash flow nebo organizace práce a podnikání.

Věřím, že i vy získáte z našeho nového partnerství. Petr Macek, autor Caflou