❗ VYPRODÁNO

Buďte součástí 1. CAFLOU® workshopu, přijďte se dozvědět: 

 • Proč a jak sledovat peněžní toky firmy 
 • Co můžete udělat pro zlepšení svého cash flow
 • Jak řešit nesoulad příjmů a výdajů
 • Kdy peníze držet ve firmě a kdy je investovat do rozvoje
 • A mnoho dalšího, včetně diskusí nad tématy, které vás zajímají, ukážeme vám příklady dobré praxe a rádi zodpovíme vaše otázky

Školení pro je všechny podnikatele, majitele firem a ekonomické manažery, kteří se chtějí naučit efektivně řídit cash flow svých firem. Nejvíce se zaměříme na řízení a plánování cash flow v oblasti služeb (např. marketing, IT, design, projekce, architektura apod.).

❗ Chceme zajistit interaktivitu školení a kapacita je proto omezená, prosím neváhejte s registrací, místa rychle ubývají (POSLEDNÍ 2 MÍSTA). ❗

🎓 Caflou školení, webináře, workshopy přináší CAFLOU® - česká podnikatelská aplikace

Kdy a kde bude školení probíhat?

V pátek 30.8.2019, od 9:00 do cca 13:00/13:30

Grandior Hotel Prague - Na Poříčí 1052/42, 110 00 Praha 1 - Florenc

Jak bude školení probíhat?

 1. Registrace (8:30-9:00)
 2. Proč a jak sledovat peněžní toky firmy? 💡 Nikdo nechce přicházet zbytečně o peníze. Poradíme vám, jak mít vše pod kontrolou.
 3. Co můžete udělat pro zlepšení svého cash flow? 💡 Máme zkušenosti s řízením cash flow mnoha firem a rádi se s Vámi podělíme o praktické tipy.
 4. Jak na nesoulad příjmů a výdajů? 💡 Cash flow se dá optimalizovat, jen vědět, jak na to. I to probereme.
 5. Kdy peníze držet ve firmě a kdy je investovat do rozvoje? 💡 Opravdové řízení cash flow znamená sledovat, plánovat i předpovídat peněžní toky. Prozradíme, jak s firemními penězi efektivně nakládat.
 6. A spoustu dalšího 💡 Např. vám ukážeme vám příklady dobré praxe a rádi zodpovíme vaše otázky.
 7. Ukončení akce (cca 13:00-13:30)

Počítáme se 2 kratšími přestávkami na občerstvení (a networking) a závěrečnou diskusí.

Kdo bude lektorem?

Lektorkou školení je Ing. Pavlína Vančurová, Ph.D., specialistka na ekonomiku firem a zkušená lektorka ze společnosti PADIA, s.r.o., která stojí i za naší "CAFLOU® akademii I - kontrolujte své cash flow".

Kolik workshop stojí?

Workshop je zdarma*, nicméně kvůli velkému zájmu, omezené kapacitě školení a závaznému objednání prostor, lektorky, techniky a občerstvení budeme předem účtovat 500 Kč, které při registraci *vrátíme formou (přenosného) kupónu na slevu z předplatného CAFLOU®.

Jak se registrovat?

❗ Chceme zajistit interaktivitu školení a kapacita je proto omezená, prosím neváhejte s registrací, místa rychle ubývají. ❗

►►►► Pošlete prosím email, ve kterém projevíte svůj zájem, na email Petra Macka (autor Caflou a organizátor školení): 📧 petr.macek@caflou.cz.

Jakékoliv dotazy ohledně školení můžete psát přes chat na našem webu, přes chat v aplikaci a nebo také emailem na Petra Macka.

Jak chytře řídit cash flow

 

<< Zpět ke všem školením, webinářům workshopům