Smartech orangeKdo je Smartech orange s.r.o.?

Specializujeme se na digitální transformaci a automatizaci procesů pro malé a střední podniky. Nabízíme inovativní řešení, která pomáhají firmám efektivně využívat moderní technologie. Jsme autorizovaným partnerem pro implementaci Caflou do vašeho podnikání. Nejsme jen teoretici, jsme hlavně realizátoři. Pomůžeme vám tedy s kompletním nastavením Caflou, integrací na již používané služby. A tam, kde Caflou nebude stačit, vybereme ty správné nástroje, které vám nakonfigurujeme pro vaše potřeby. 

Zakládáme si na individuálním přístupu ke klientům. Pomáháme identifikovat oblasti, kde nejefektivněji ušetřit čas a zdroje. Snažíme se budouvat dlouhodobý partnerský vztah.

S čím vám v Caflou můžeme pomoci?

V první řadě sami používáme Caflou již řadu let. Víme tedy, jak z uživatelského pohledu funguje a co nabízí. Pomůžeme vám v Caflou nastavit jak základní, tak pokročilé funkce. Všechny vaše data naimportujeme do systému a nasledně nastavíme konkrétní procesy, aby všechno fungovalo tak, jak si představujete a potřebujete. Vytvoříme vám řešení na míru. Potřebujete propojit Caflou se stávajícími systémy? Nastavit oprávnění pro jednotlivé zaměstnance? Chcete pomoci s výběrem nových systémů? S tím vším vám rádi pomůžeme. A všechny novinky od nás budete mít z první ruky.

Jak by měl vypadat ideální zákazník?

Zaměřujeme se na hlavně na malé a střední firmy. Chápeme důležitost digitální transformace a automatizace procesů pro jejich růst a konkurenceschopnost. Jsme jako doma v týmech od 10-ti až do 100 zaměstnanců. Pokud je vás ale méně, určitě si budeme rozumět i tak. 

Tyto podniky vynikají svojí otevřeností a dostupností. Nebojí se zkoušet nové nástroje. Současný trend jsou tzv. low code / no code nástroje. Ty firmám umožňují za zlomek času dosáhnout neuvěřitelných výsledků právě v oblasti digitalizace procesů. Na nás se obrací firmy, které téma digitalizace chtějí řešit a chápou, že se u nich bude muset něco změnit. Není proto problém změny prosadit. Často už nějaké řešení na cestě k digitalizaci procesů sami vyzkoušely, my se je pak snažíme posounout, aby z inovace vytěžily, co nejvíce.

Kolik vás to bude stát a jak bude probíhat naše spolupráce?

1. Seznámení

Věříme, že nejdříve musíte poznat, kdo jsme a jak nad principy digitalizované firmy přemýšlíme. My stejně tak potřebujeme poznat vás a situaci ve vaší firmě. A věřte nebo ne, kromě vašeho času za to od vás nic nebudeme chtít. Prostě si jen budeme povídat a uvidíme, jestli vzájemná „chemie“ a pohled na svět bude v souladu s tím, co očekáváte. To nám zabere cca 1-2 hod., záleží, jak moc máte jasnou představu a co očekáváte.

2. Vstupní workshop

Následně se nám velmi osvědčil vstupní workshop na 3-4 hod., kde vám ukážeme detailně jak Caflou funguje, co umí a jak si v něm nastavit, co potřebujete. Caflou je skvělý systém a také v principu jednoduchý systém. V tom je jeho síla... Můžeme za vás všechno nastavit, ale také si můžete ty jednodušší části udělat sami. Záleží na vás...

3. Realizace

Pustíme se do implementace Caflou a samotných integrací s dalšími systémy a aplikacemi, které používáte. 

4. Školení

Zaškolíme celý váš tým, jak Calfou používat, jak fungují nastavené procesy a integrace.  Seznámíme celou firmu s tím, jak jsou nové procesy nastaverny a jak s nimi pracovat.

Výše uvedené seznamovací 1-2 hod. si nikdy neúčtujeme, pak máme dva režimy:

 • Při krátkodobých spolupracích a řešení menších (jednorázových) konzultací vás bude náš čas stát 2 000 CZK/hod. bez DPH.
 • Pro dlouhodobé spolupráce vás bude náš čas stát 1 500 CZK/hod. bez DPH (případně naceňujeme projekt individuálně podle komplexity a velikosti).

Za to od nás dostanete přesně na míru mimo jiné:

 • Kompletní analytické a poradenské práce:
  • Jaké máte procesy ve firmě a jak do toho zakomponovat Caflou.
  • Jak funguje Caflou a konfigurace Caflou.
  • Podpora uživatelů a zaškolování.
  • Vstupní workshop.
 • Kompletní vývojářské a integrační práce:
  • Propojení Caflou s dalšími službami (tzn. odborné práce mimo Caflou).
  • Integrace.
  • Práce s daty.
  • Vývojové práce nad rámec Caflou.
  • Vývoj v automatizačních nástrojích (Make, Power Automate, UiPath, atd.).

Zkrátka vždycky budete mít komu zavolat nebo napsat, ať už narazíte na jakýkoliv problém.

Náš obsah o Caflou

Na našem webu: Rubrika Caflou

Na webu Caflou: Jak Caflou používá Smartech orange 📺

Kontaktujte nás

Smartech orange s.r.o. | www.smartechorange.com 

➡️📅 Proberme Vaše potřeby a představy u online kávy 

nebo nám pošlete nezávaznou poptávku a my se Vám ozveme.