Řiďte výkon a ekonomiku firmy a týmu

100% digitálně s manažerským systémem Caflou

Začněte teď a zdarma
  • Cash flow, faktury, nabídky
  • Zákazníci a dodavatelé
  • Zakázky/projekty a úkoly
  • Výkazy
  • Dokumenty

Zkuste Caflou zdarma

Zákaznická podpora opravdu k dispozici a v češtině
Systém je dostupný odkudkoliv, kdykoliv, 365/24/7
Ideální systém pro řízení firmy a týmů odkudkoliv (remote management, remote working)
Placený balíček si může dovolit každý podnikatel, firma i tým (od 8 Kč/den)

Slovy našich zákazníků

Caflou mi pomáhá držet si přehled o zakázkách, vyúčtování a rozdělení práce.

Vít Repka
visio-net.eu, marketing

Konečně mám lepší přehled o tom, co skutečně dělám a jestli se to finančně vyplatí. A díky cashflow jsem pochopil opravdu mnoho věcí, proč se dlouhodobě nedařilo zvýšit zisk. Je to prostě super věc! 🙂

Já jsem naprosto spokojen. Myslím si, že se Caflou správným směrem ozhodně vyvíjí.

Jen bych vám chtěl moc poděkovat. Caflou je přesně to, co jsem hledal a pro vedení mého podniku (Stolařství o 2 lidech, spoustě výdajů za materiál atd.) bude maximálně přínosné. Včera jsem se do něj přihlásil a prakticky teď ráno už bez něj nechci fungovat. Ušetřili jste mi s Caflou hodně nervů. Díky 👍

Jinak je systém super. Bez něj a ještě rezervačních systému bych už asi musel ustoupit konkurenčním, větším firmám.

Problém současných projektových nástrojů je jejich přílišná nepřehlednost, komplikovanost a vysoká pořizovací cena za kterou dostanu spoustu v praxi nevyužitelných nástrojů. Velkou přednost Caflou ve srovnání s jinými systémy vidím v jeho jednoduchosti, přehlednosti, srozumitelnosti a intuitivním ovládání.Chci říct - budu mít raději stále aktuální ne tak podrobný přehled o stavu projektu než velmi detailní a komplexní správu projektů, které z časových důvodů a přílišné složitosti systému nikdo neaktualizuje. Takže za mě plusové body pro Caflou.

Super aplikace! oproti moji bývalé apce Freelo, nedá se s Freelem srovnat, automatizace taky moc skvělá věc! Díky moc za aplikaci! Vedu zatím menší firmu o 7 lidech, ale i tak jsem už nestíhal vše mít po tabulích, excelech atd., dost často se mi stávalo, že některý zákazník potřeboval statiku dříve a tak jsem přeskočil jiné a pak jsem měl už chaos kdo měl jaké pořadí...tady je vše přehledné, termíny a nejvíce fakt asi ta automatizace! ta je skvělá!

Jan Břečka
behaprojekt.cz

Já jsem nadmíru spokojen.

Proč jsem se rozhodl pro Caflou. V prvé radě to byl přístup, Vás pane Macku, kdy nebyl pro Vás nic problém a vše jste pro nás připravili tak, abychom mohli aktivně Váš systém využívat.