Řiďte výkon a ekonomiku firmy a týmu

100% digitálně s manažerským systémem CAFLOU®

Začněte teď a zdarma
  • Cash flow, faktury, nabídky
  • Zákazníci a dodavatelé
  • Zakázky/projekty a úkoly
  • Výkazy
  • Dokumenty

Zkuste CAFLOU® zdarma

Zákaznická podpora opravdu k dispozici a v češtině
Systém je dostupný odkudkoliv, kdykoliv, 365/24/7
Ideální systém pro řízení firmy a týmů odkudkoliv (remote management, remote working)
Placený balíček si může dovolit každý podnikatel, firma i tým (od 8 Kč/den)

Slovy našich zákazníků

Všechno se může zlepšovat. I lidé se mohou posouvat. A právě v tom vidím ohromnou sílu Caflou. Posouváte mě osobně. Moji firmu, můj náhled na podnikání. Jak bych se já měl starat o své klienty. Připomínat se, ptát se, navrhovat a doporučovat řešení, které klient ještě ani nevidí. Moc Vám za to děkuji. Slovy klasika "Vím že nic nevím" Krásný víkend a mnoho zdaru v tomhle skvělém projektu. Honza

Jan Malý
Jednatel, eALARM s.r.o., https://www.ealarm.eu/

Jsem mile překvapen vyspělostí produktu. Oceňuji harmonické prostředí, dobře promyšlené a intuitivní ovládání, bohaté funkce. Každopádně jste odvedli kus dobré práce!

Po asi deseti aplikacích na různé řízení projektů a přehledů jejich stavu, mě oslovila možnost propojení vzhledem ke cashflow. Tím se CAFLOU stává pro mě účinným nástrojem pro řízení firmy, projektů, jejich stavu a peněz. Jednoduše se dá plánovat a vidět jak jsme na ton s financemi na x měsíců dopředu a pak můžeme lépe stanovovat priority. Líbila se nám také možnost řízení kapacit pracovníků.

Hledal jsem jednoduchou správu projektů včetně přehledu cashflow. A to jsem tu našel.

Jsme s vaším systémem velmi spokojeni a všude chválíme. Jsme zatím ve firmě 3 a velmi nám to pomohlo práci evidovat a zjednodušit a přitom se v tom každý rychle zorientuje.

Konečně mám lepší přehled o tom, co skutečně dělám a jestli se to finančně vyplatí. A díky cashflow jsem pochopil opravdu mnoho věcí, proč se dlouhodobě nedařilo zvýšit zisk. Je to prostě super věc! 🙂

Systém je velmi slušně přehledný, naprosto dostačující a obsahuje vše, co k drobnému podnikání potřebuji. Vše pěkně na jednom místě :)

Nejdříve děkuji za realizaci a vývoj Caflou. Software aktuálně testuji a plánuji jeho využití do budoucna. Je úžasně přehledný a věřím, že mi skutečně pomůže udělat pořádek v projektech.

Caflou mě nadchlo svou univerzálností.